Aktuality

31
okt
2018

Tomáš Ručkay bude prezidentom asociácie BTL agentúr ďalšie dva roky Rozhodli o tom členovia asociácie na Valnom zhromaždení.

BTL komunikačná asociácia (BTLka) si volila 29. októbra na svojom valnom zhromaždení prezidenta. Na najbližšie dva roky sa ním stal opäť Tomáš Ručkay, managing director agentúry Leopard Production, ktorý post zastával aj predchádzajúce obdobie.

BTL komunikačná asociácia je spoločná platforma pre agentúry pôsobiace v oblasti event manažmentu, sales promotion a príbuzných podlinkových aktivít. Od roku 2011 združuje spoločnosti, ktoré pôsobia na trhu s dlhodobou víziou, svoje služby poskytujú profesionálne a ktoré sa zaviazali k pôsobeniu na trhu v súlade s etickým kódexom BTL-ky.

Stálymi členmi BTLka je v súčasnosti desať agentúr: Brand Advertising, CREATIVE PRO, E-MOTION, ELCOP Bratislava, FRESH Agency, INSTITUTE OF PROMOTION, LEOPARD PRODUCTION, MERTEL RG SLOVENSKÁ REPUBLIKA, Monarch a PromoLand. Dopĺňajú ich tri agentúry v úlohe pozorovateľov - Company, PS:Events a SAKMARPRO.

Tomáš Ručkay je na čele asociácie od roku 2016, v minulosti sa na čele BTL-ky vystriedali piati predstavitelia: Michal Svarinský (INSTITUTE OF PROMOTION), Lukáš Jesenský (MERTEL RG SLOVENSKÁ REPUBLIKA), Štefan Kozák (CREATIVE PRO), Andrea Skočeková (Brand Advertising) a Milan Kováčik (PromoLand).