Aktuality

12
júl
2018

Slovensko má zastúpenie v porote medzinárodnej súťaže. Bude vyberať najlepší event Ocenenia Best Event Awards 2018 budú vyhlásené na konci augusta v slovinskej Ľubľane.

Eventy z celého sveta sa môžu prihlásiť do súťaže Conventa Best Event Award 2018, ktorá je považovaná za najväčšiu eventovú a live marketingovú udalosť v regióne "nová Európa". 

Medzinárodná súťaž oceňuje eventy a live komunikácie, ktoré sú nielen inovatívne a kreatívne, ale aj efektívne. Teda také, ktoré dosahujú alebo dokonca prekračujú svoje dlhodobé komunikačné, marketingové a obchodné ciele. Súťaž je určená pre eventové agentúry, prípadne aj iné kreatívne agentúry.

Registrácie je otvorená ešte tri dni a najlepšie eventy spoznáme na galavečere, ktorý sa bude konať na konci augusta v slovinskej Ľubľane.

Z prihlásených prác vyberie držiteľov ocenení medzinárodná porota zložená z dvanástich porotcov - svetových expertov na eventy. Medzi odborníkmi má zastúpenie aj Slovensko.

Jedným z členov poroty je Štefan Kozák, managing director agentúry CREATIVE PRO, ktorá je členom BTL komunikačnej asociácie združujúcej najvýznamnejšie eventové agentúry na slovenskom trhu. 

Aké odporúčanie by ste ako porotca adresovali prihlasovateľom na súťaž Conventa Best Event Award?

Pokúste sa myslieť na kontent/projekt, ktorý plánujete prihlásiť na CBEA, ešte predtým ako sa uskutoční. To vám pomôže mať najlepšie nástroje úspešného projektu - silný obsah s príbehom, čistú kreatívnu stratégiu a inovatívnu špičkovú produkciu.

Ako prihlasovať prácu do súťaže, aby uľahčila porotcom prácu?

Jemným prístupom. Jednoducho sa zamerať na maximálne tri z najdôležitejších highlightov projektu.


Zdroj: Best Event Award

Zdroj: strategie.hnonline.sk
Autor: (red)