Aktuality

20
aug
2018

Eventová agentúra PS:Events rozšírila rady BTL komunikačnej asociácie Ako pozorovateľ sa pripojila k dvanástim agentúram BTLka.

 

Eventová agentúra PS:Events rozšírila rady BTL komunikačnej asociácie
Zdroj: Martin Královič, PS:Events


BTL komunikačná asociácia je spoločná platforma pre agentúry pôsobiace v oblasti event manažmentu, sales promotion a príbuzných podlinkových aktivít. Od roku 2011 združuje spoločnosti, ktoré pôsobia na trhu s dlhodobou víziou, svoje služby poskytujú profesionálne a ktoré sa zaviazali k pôsobeniu na trhu v súlade s etickým kódexom BTL-ky. Voči klientom, ako aj dodávateľom predstavuje garanciu kvality, serióznosti a zodpovednosti.

"Sme radi, že už po dvoch rokoch na trhu sme sa stali pozorovateľom BTLky. Veríme, že naše know-how, nielen v oblasti bezpečnosti eventov a crowd managementu, obohatí asociáciu a celý slovenský eventový trh," hovorí Martin Královič, Founder & Head of Production eventovej agentúry PS:Events, ktorá zabezpečuje komplexnú organizáciu a produkciu firemných akcií.


Zdroj: PS


PS:Events sa stala pri svojom vstupe do BTL komunikačnej asociácie pozorovateľom a doplnil tak už existujúcu dvojicu pozorovateľov – eventové agentúry Company a SAKMARPRO.

Stálymi členmi BTLka je v súčasnosti desať agentúr: Brand Advertising, CREATIVE PRO, E-MOTION, ELCOP Bratislava, FRESH Agency, INSTITUTE OF PROMOTION, LEOPARD PRODUCTION, MERTEL RG SLOVENSKÁ REPUBLIKA, Monarch a PromoLand.

Prezidentom asociácie je od roku 2016 Tomáš Ručkay, managing director Leopard Production. V minulosti sa na čele BTL-ky vystriedali piati predstavitelia: Michal Svarinský (INSTITUTE OF PROMOTION), Lukáš Jesenský (MERTEL RG SLOVENSKÁ REPUBLIKA), Štefan Kozák (CREATIVE PRO), Andrea Skočeková (Brand Advertising) a Milan Kováčik (PromoLand).

 

 

Zdroj: strategie.hnonline.sk
Autor: (kh)