Aktuality

1
okt
2017

Best Event Awards zažijú najtvrdšiu konkurenciu v histórii! Ročník 2017 je pre Best Event Awards rekordný. O ceny bude súperiť 296 projektov z 27 krajín sveta.

Best Event Awards 2017 si už v histórii vydobilo svoje jedinečné postavenie. Práve tento ročník sa otvoril svetu a z európskej súťaže sa pretransformoval na celosvetovú, s čím súvisí aj najvyššie zapojenie sa súťažných projektov. Ich množstvo dosiahlo číslo 296, čo predstavuje medziročný nárast o 7 %.

V tomto, už 12., ročníku súťaže pochádza najviac prihlásených projektov z Talianska, Nemecka, Francúzska a Ruska, z mimoeurópskych krajín pochádza najviac prihlásených prác z Číny a následne Spojených Arabských Emirátov. Množstvo projektov bolo prihlásených aj z Kataru, Kanady a USA.

Shortlistované projekty spoznáme už 16. októbra a víťazov už 17. novembra po tom, čo budú mať v Porte možnosť obhajovať a prezentovať svoju prácu. Na čele poroty toho roku bude stáť Andrea Faflíková, CEEMEA Senior PR & Event Manager v The LEGO Group.

“Keď sme sa rozhodovali o tom, že súťaži dáme globálny rozmer, vedeli sme, že to bude veľká výzva,” povedal Salvatore Sagone, prezident ADC Group a zakladateľ Bea World, “Čo sme však nevedeli, bolo, že už tento ročník prinesie tak veľký úspech v počte prihlásených prác. Zdá sa teda, že to bolo správne rozhodnutie, ktoré zároveň vedie k realizácii eventu predstavujúceho jednu z najväčších výziev. Prajem veľa šťastia všetkým účastníkom!”