Aktuality

4
sep
2020

100 najvplyvnejších ľudí v eventovom priemysle Eventex oficiálne oznámil 100 najvplyvnejších ľudí v eventovom priemysle pre rok 2020. Je medzi nimi aj Managing Director Štefan Kozák z CREATIVE PRO.

Tisícky odborníkov na eventy z celého sveta odovzdali svoje hlasy ľuďom, ktorí sa v roku 2020 najviac zaslúžili o rozvoj eventového trhu svojou kreativitou, víziou a schopnosťou inovovať.

 

Eventex, pôsobiaci ako benchmark eventového priemyslu, vždy hľadá spôsoby, ako dožičiť firmám zmysluplné uznanie za ich vynikajúcu prácu. Ale za každou úspešnou spoločnosťou stoja ľudia, ktorí neúnavne brainstormujú nápady, riešia problémy a prichádzajú s novými spôsobmi, ako vytvoriť na eventoch nezabudnuteľné zážitky. Ľudia, ktorých práci sa obvykle nedostáva pozornosti, akú si zaslúžia. S indexom 100 najvplyvnejších ľudí v eventovom priemysle to chceme zmeniť," komentuje Ovanes Ovanessian, spoluzakladateľ Eventexu.

 

O Top 100 rozhodovala výhradne verejnosť, ktorá mohla najprv nominovať a potom hlasovať za ľudí, o ktorých sa domnievajú, že v poslednej dobe ovplyvnili eventy najviac. Hlasovanie prebiehalo medzi 21. a 28. augustom 2020 a zúčastnilo sa ho cez 5500 profesionálov z odboru.

 

Medzi 100 najlepších sa dostali ľudia z 26 krajín – USA predvídateľne vedú s 32 umiestneniami, nasledované Veľkou Britániou, Poľskom, Kanadou a Španielskom. Obrovské firmy ako Kenes Group, BizBash a IMEX sú pôsobivo zastúpené viac ako jednou osobou na zozname.

 

Kompletný zoznam 100 najvplyvnejších ľudí v eventovom priemysle si môžete pozrieť tu